Firm w tej kategorii: 7

Strona 1 z 1

Przemysł, budownictwo (metale, materiały budowlane, maszyny)

Oczyszczalnie ścieków Bamartech występują w dwóch typach: drenażowym i biologicznym. Są zaopatrzone w nowoczesne sterowniki, zapewniające ich prawidłowe działanie. Są wykonane solidnie, z wytrzymałych materiałów. Oczyszczalnie biologiczne wyposażone są dodatkowo w nawadnianie liniowe, które pozwala na wykorzystanie wody do nawadniania ogrodu.

''

Przemęt Solec Nowy 1a

wielkopolskie

http://www.bamartech.pl/

Sklep internetowy DANOIL to jedyny w Polsce dystrybutor marki Houghton, która produkuje wysokiej klasy oleje hartownicze (Elkolin i Macron). Proponowane środki przemysłowe dostosowują się do pracy w wysokich temperaturach. Oleje sprawdzają się w przemyśle ciężkim i w pracy maszyn wymagających regularnego smarowania.

''

Poznań Gorczyczewskiego 2/3

wielkopolskie

http://www.danoil.pl/

DUON Dystrybucja S.A. zajmuje się szeroką pojętą analizą takich elementów jak: schematów technologicznych, rodzajów stosowanego paliwa, ilości paliw, temperatury spalin czy zapotrzebowania na energię elektryczną. Także w ofercie znajduje się Esco Duon związany z alternatywnymi sposobami wytwarzania energii elektrycznej.

''

Przeźmierowo Serdeczna 8 8

wielkopolskie

http://duon.pl

Ewpa, czyli przedsiębiorstwo z Poznania, oferuje serwis maszyn budowlanych Honda, Kubota czy Terex. Naprawy mogą dotyczyć różnych części koparek i innych pojazdów, na przykład silników, elementów hydrauliki czy wielu innych. Firma sprzedaje także części zamienne do wspomnianych maszyn, np. gąsienice.

''

Komorniki Poznańska 152 152

wielkopolskie

http://ewpa-sklep.pl

www.luib.pl to strona internetowa przedsiębiorstwa Maschinenbau Luib Martin, która oferuje trzy i czteroosiowe, a nawet składające się z pięciu osi centra frezujące. Znajdują one zastosowanie w lotnictwie czy medycynie, gdzie stosowane są do obróbki wymagających materiałów i tworzenia skomplikowanych wzorów.

''

Bojszowy Bliska 1

śląskie

http://www.luib.pl/

Firma Rolbud sprzedająca maszyny budowlane i rolnicze oferuje również dodatkowe usługi. Wśród nich jest m.in. naprawa pomp hydraulicznych oraz konwerterów. Poza tym przedsiębiorstwo zajmuje się także naprawami orbitroli i rozdzielaczy hydraulicznych. W tym zakresie oferuje również sprzedaż części zamiennych.

''

Pińczów Brzeście 12 A

świętokrzyskie

http://www.rol-bud.net/

W asortymencie firmy Lamix znajdują się artykuły higieniczne marki Cliver. Produkty doskonale sprawdzą się w sprzątaniu dużych powierzchni przemysłowych. Gama produktów Cliver to między innymi czyściwa przemysłowe, ręczniki w rolkach, papiery toaletowe oraz ręczniki typu V, a także dyspensery do papieru i ręczników.

''

Witnica Papiernicza 1

lubuskie

http://www.lamix.pl

Wyników: 7

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron