Firm w tej kategorii: 7

Strona 1 z 1

Dom, wyposażenie wnętrz i ogrodu, meble

Oczyszczalnie ścieków Bamartech występują w dwóch typach: drenażowym i biologicznym. Są zaopatrzone w nowoczesne sterowniki, zapewniające ich prawidłowe działanie. Są wykonane solidnie, z wytrzymałych materiałów. Oczyszczalnie biologiczne wyposażone są dodatkowo w nawadnianie liniowe, które pozwala na wykorzystanie wody do nawadniania ogrodu.

''

Przemęt Solec Nowy 1a

wielkopolskie

http://www.bamartech.pl/

W asortymencie firmy Heritus znajdują się regały magazynowe otwarte, które umożliwią efektywnie wykorzystać dostępny metraż hali. W katalogu znajdują się modele paletowe i wspornikowe, nadające się do przechowywania większych partii towarów lub przedmiotów o nietypowych gabarytach.Pełna oferta oraz proponowane możliwości znajdują się na stronie http://heritus.pl/regaly-otwarte

''

Koziegłowy Gdyńska 72

wielkopolskie

http://heritus.pl

Popularnym elementem dekoracyjnym mebli jest aktualnie beton meblarski. Zastosowanie tego granulatu jest szerokie - może on być umieszczany na płytach MDF. Surowy wygląd i ekologiczność tego materiału to jego niewątpliwe zalety. Dostępne są różne odcienie tego estetycznego połączenia marmuru z granitem.

''

Stęszew Laskowa 24

wielkopolskie

http://fornirkamienny.pl

Firma Kupmeble oferuje obrotowe fotele tapicerowane, które zapewniają komfort siedzenia i sprzyjają wielogodzinnemu relaksowi. Meble cechują się ergonomicznością, wysoką jakością zastosowanych do jego produkcji materiałów oraz wytrzymałością. Fotele obrotowe do salonu są dostępne w ofercie sklepu internetowego.

''

Gowarzewo Siekierecka 24B lok. 6/1

wielkopolskie

http://kupmeble.pl

Portal vianto.pl prezentuje najbardziej aktualne informacje dotyczące designu oraz topowych projektantów zajmujących się kreowaniem np. luksusowych dodatków do wnętrz. Tutaj miłośnicy nowoczesnego designu oraz pięknych wnętrz znajdą wiele porad dotyczących m.in. aranżacji kuchni, salonu, jadalni, a nawet i ogrodu.

''

Cieszyn Polna 3/1

śląskie

http://www.zeliwnenaczynia.pl/

Office Projekt w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz wykładzin obiektowych (50 wykładzin – bardzo różnych stylistycznie, od podstawowej pętelki o równym tafcie do wykładzin o zróżnicowanej wysokości z dodatkową wybiórczą obróbką strzyżenia). Stosowane przez firmę technologie umożliwiają uzyskanie efektu 3D.

''

Poznań Obornicka 229

wielkopolskie

http://officeprojekt.pl

W Centrum meblowym Witek Klienci znajdą m.in. meble do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, a także pokoju dziecięcego. Mieszczące się w Krakowie Centrum meblowe oferuje bogaty wybór asortymentu pochodzącego od polskich i zagranicznych producentów, którzy specjalizują się w produkcji wysokiej jakości mebli.

''

Kraków Henryka Pachońskiego 14A/63

małopolskie

http://witek.pl

Wyników: 7

Strona 1 z 1

© 2017 Katalog Stron