Firm w tej kategorii: 6

Strona 1 z 1

Dom, wyposażenie wnętrz i ogrodu, meble

Okna, drzwi, podłogi drewniane i parkiety, a także bramy garażowe oferuje sieć sklepów Fachowiec. To doświadczony dystrybutor elementów wykończeniowych, produkowanych przez wiodące marki zagraniczne i polskie. Poza sprzedażą i transportem zapewniamy profesjonalny pomiar oraz fachowy montaż podłóg oraz drzwi, zakupionych w naszych salonach.

''

Częstochowa Warszawska 52/56

śląskie

http://czestochowa.grupafachowiec.eu/

W asortymencie firmy Heritus znajdują się regały magazynowe otwarte, które umożliwią efektywnie wykorzystać dostępny metraż hali. W katalogu znajdują się modele paletowe i wspornikowe, nadające się do przechowywania większych partii towarów lub przedmiotów o nietypowych gabarytach.Pełna oferta oraz proponowane możliwości znajdują się na stronie http://heritus.pl/regaly-otwarte

''

Koziegłowy Gdyńska 72

wielkopolskie

http://heritus.pl

Popularnym elementem dekoracyjnym mebli jest aktualnie beton meblarski. Zastosowanie tego granulatu jest szerokie - może on być umieszczany na płytach MDF. Surowy wygląd i ekologiczność tego materiału to jego niewątpliwe zalety. Dostępne są różne odcienie tego estetycznego połączenia marmuru z granitem.

''

Stęszew Laskowa 24

wielkopolskie

http://fornirkamienny.pl

Firma Kupmeble oferuje obrotowe fotele tapicerowane, które zapewniają komfort siedzenia i sprzyjają wielogodzinnemu relaksowi. Meble cechują się ergonomicznością, wysoką jakością zastosowanych do jego produkcji materiałów oraz wytrzymałością. Fotele obrotowe do salonu są dostępne w ofercie sklepu internetowego.

''

Gowarzewo Siekierecka 24B lok. 6/1

wielkopolskie

http://kupmeble.pl

Office Projekt w swojej ofercie posiada szeroki wachlarz wykładzin obiektowych (50 wykładzin – bardzo różnych stylistycznie, od podstawowej pętelki o równym tafcie do wykładzin o zróżnicowanej wysokości z dodatkową wybiórczą obróbką strzyżenia). Stosowane przez firmę technologie umożliwiają uzyskanie efektu 3D.

''

Poznań Obornicka 229

wielkopolskie

http://officeprojekt.pl

W Centrum meblowym Witek Klienci znajdą m.in. meble do pokoju dziennego, jadalni, sypialni, a także pokoju dziecięcego. Mieszczące się w Krakowie Centrum meblowe oferuje bogaty wybór asortymentu pochodzącego od polskich i zagranicznych producentów, którzy specjalizują się w produkcji wysokiej jakości mebli.

''

Kraków Henryka Pachońskiego 14A/63

małopolskie

http://witek.pl

Wyników: 6

Strona 1 z 1

© 2018 Katalog Stron